O nas

Jesteśmy założycielami i projektantami marki MKN-FUNERAL. Naszym celem jest wprowadzanie produktów, które odznaczają się oryginalnym wzornictwem i wysoką klasą wykonania. Dewizą jest jakość oraz dostosowanie produktu do potrzeb klienta.

Zaczęliśmy od produkcji krzyży pogrzebowych. Jesteśmy wierni swojej dewizie, że DOBRY PRODUKT jest WIZYTÓWKĄ firm, które chcą WYRÓŻNIAĆ SIĘ NA RYNKU

Dzięki temu szybko doceniła nas nie tylko branża pogrzebowa. Nasze produkty coraz częściej pojawią się w mediach – zwłaszcza podczas wyjątkowych ceremonii, które przyciągają prasę i telewizję. Używane są również jako rekwizyty w produkcjach filmowych. Mamy wiele nowych pomysłów i wkładamy wiele wysiłku, aby z Państwa udziałem realizować kolejne wdrożenia.

Aktualności

Cechy produktu

Głównymi cechami naszych produktów są: wysoka estetyka, jakość wykonania, oryginalne wzornictwo. Założeniem dodatkowym trwałość produktu za sprawą użycia materiałów najwyższej jakości.

Specyfikacja

Produkty naszej firmy wykonane są z odpowiednio przygotowanego drewna liściastego lub iglastego najwyższej klasy. Standardowe krzyże wykonane są z olchy lub sosny. Dostępne są też krzyże z jesionu i dębu. Elementy metalowe, użyte do wykonania krzyży, mają właściwości kwasoodporne oraz antykorozyjne.

Wykonanie

Drewno jest zaimpregnowane preparatem chroniącym przed promieniowaniem UV, warunkami atmosferycznymi oraz insektami. Malowanie najlepszymi preparatami zapewnia odpowiednie wybarwienie drewna, daje odpowiedni wygląd i trwałość naszym produktom.

Wzornictwo i dodatki

Prezentowane krzyże to oryginalne wzory naszych projektantów. Dostępne krzyże o formie tradycyjnej lub proste w stylu minimalistycznym. Elementy metalowe nadają krzyżom oryginalny wygląd, podkreślając stylistykę i elegancję produktu.

 

Partnerzy

Kontakt

Twoje Imię i Nazwisko (wymagane)

Twój Email (wymagane)

Twoja Wiadomość

 

telefon: +48 539 314 990; +48 600 90 69 73

e-mail: biuro@mkn-funeral.com

konto bankowe: 36 1140 2004 0000 3602 7652 3529

lokalizacja: Wrocław, PL

biuro: ul. Tęczowa 84, 53-603 Wrocław, PL